Razem z krajeńskimi motocyklistami!

Prowadzona przez nas Spółdzielnia Socjalna „Świt Dobry” oraz nasze Stowarzyszenie mogły uświetnić IX Urodziny Stowarzyszenia Miłośników Motocykli KRAJNA MOTORS TEAM w Łobżenicy, które odbyły się 8 czerwca przy Stanicy Turystycznej nad rozlewiskiem rzeki Łobżonka.

– Staramy się urozmaicać swoją ofertę o nowe dania. Jednym z nich jest świeżonka łowicka z młodymi  kartofelkami dukanymi. Po raz pierwszy zaserwowaliśmy je podczas Festynu Strażackiego 20 maja w Pile, a tydzień później na pikniku strażackim w Wysokiej. Okazało się, że danie bardzo smakuje dlatego postanowiliśmy uraczyć nim również motocyklistów, ostatnich wolnych jeźdźców, którzy tej wolności poszukują w pokonywaniu odległości na swoich odlotowych maszynach i w wietrze, który smaga ich podczas jazdy. To wspaniali ludzie, których łączy lojalność i przyjaźń – mówi Włodzimierz Paprocki, prezes Spółdzielni oraz prezes naszego Stowarzyszenia.

W urodzinach Stowarzyszenia Miłośników Motocykli KRAJNA MOTORS TEAM w Łobżenicy uczestniczyli m.in.: Dragonia Bydgoszcz, Husaria Piła, Nadnoteckie Sokoły, Bractwo Motocyklowe Krajna Sępólno, SMM Brzeźnica, Stara Kuźnia Skórka, MotoOrły Karlino, Zarąbiści PZL, Grupa Jastrowie, Burning Few MC z Krajenki, Pałuckie Towarzystwo Motocyklowe CZAPLE i wielu indywidualnych Easy Riders. Wśród nich legendy polskiej motoryzacji: bracia Eugeniusz i Włodek Belakowie, Waldorf, Janusz Chołody i wielu, wielu innych.

– Przy ognisku, kiełbasce i smacznej potrawie Spółdzielni „Świt Dobry” Włodka Paprockiego oraz muzyce miło upływały rozmowy motocyklistów. Dziękujemy wszystkim za współpracę, za wszystkie upominki i życzenia ale przede wszystkim dziękujemy wszystkim przybyłym motocyklistkom i motocyklistom – powiedział Paweł Orzeł, przedstawiciel organizatora Urodzin