Produkcja i sprzedaż zdrowej żywności

Nasza Spółdzielnia świadczy usługi w zakresie produkcji i sprzedaży żywności ekologicznej dystrybuowanej we współpracy z inną działającą w naszej wsi spółdzielnią społeczną EKO Dźwierszno. Obie spółdzielnie, ściśle ze sobą współdziałając. zajmują się szeroko rozumianym cateringiem.

Firm zajmujących się tą dziedzina usług jest wiele. Zapewne więc zainteresuje Was, czym nasza oferta różni się od innych. Oferujemy naszym klientom tylko i wyłącznie zdrową żywność wytwarzaną metodami tradycyjnymi.

Naszą specjalnością są mięso i wędliny, pochodzące od zwierząt hodowanych w sposób naturalny i odpowiedni dla gatunku, bez stosowania pożywienia wysokoenergetycznego oraz medykamentów. Nasze wędliny mają wyjątkowy smak, bo wytwarzane są w tradycyjny sposób, według starych polskich receptur.

Coraz więcej ludzi popiera produkty wytwarzane metodami tradycyjnymi. Kupuje jedzenie w sklepach ze zdrową żywnością i u farmerów. W modzie jest pieczenie chleba według starych receptur, robienie domowego makaronu, kwaszenie kapusty. Wszystko to znajdziecie u nas.

Niektórzy z Was pamiętają jeszcze smak babcinych wyrobów przyrządzanych według dobrych, starych receptur. I choć wzdychamy do tamtych dżemów, soków, kompotów, to zabiegani nie mamy ani głowy, ani ochoty na robienie przetworów. My mamy na to czas i możemy Was w tym wyręczyć.

Serwowane przez nas owoce i warzywa pochodzą z upraw ekologicznych. Otrzymujemy je od naszych sprawdzonych producentów, którzy unikają nawozów, środków chwasto i owadobójczych – jednym słowem wszelkiej szkodliwej dla zdrowia chemii.