Produkcja i sprzedaż zdrowej żywności

Nasza Spółdzielnia świadczy usługi w zakresie produkcji i sprzedaży żywności ekologicznej. 

Firm zajmujących się tą dziedzina usług jest wiele. Zapewne więc zainteresuje Was, czym nasza oferta różni się od innych. Oferujemy naszym klientom tylko i wyłącznie zdrową żywność wytwarzaną metodami tradycyjnymi.

Naszą specjalnością są mięso i wędliny, pochodzące od zwierząt hodowanych w sposób naturalny i odpowiedni dla gatunku, bez stosowania pożywienia wysokoenergetycznego oraz medykamentów. Nasze wędliny mają wyjątkowy smak, bo wytwarzane są w tradycyjny sposób, według starych polskich receptur.

Coraz więcej ludzi popiera produkty wytwarzane metodami tradycyjnymi. Kupuje jedzenie w sklepach ze zdrową żywnością i u farmerów. W modzie jest pieczenie chleba według starych receptur, robienie domowego makaronu, kwaszenie kapusty. Wszystko to znajdziecie u nas.

Niektórzy z Was pamiętają jeszcze smak babcinych wyrobów przyrządzanych według dobrych, starych receptur. I choć wzdychamy do tamtych dżemów, soków, kompotów, to zabiegani nie mamy ani głowy, ani ochoty na robienie przetworów. My mamy na to czas i możemy Was w tym wyręczyć.

Serwowane przez nas owoce i warzywa pochodzą z upraw ekologicznych. Otrzymujemy je od naszych sprawdzonych producentów, którzy unikają nawozów, środków chwasto i owadobójczych – jednym słowem wszelkiej szkodliwej dla zdrowia chemii.