NASZE WYROBY CORAZ BARDZIEJ POPULARNE

Stowarzyszenie Formacja Dźwierszno i prowadzona przez nas Spółdzielnia Socjalna „Świt Dobry”, 27 kwietnia 2018r., mogły zaprezentować swoje wyroby na pilskim dworcu PKP podczas wernisażu wystawy prac Małgorzaty Borsukiewicz połączonego z prezentacją wierszy Dominiki Wróbel. Zapewnialiśmy obsługę cateringową tego wydarzenia, a nasze wyroby zyskały uznanie pilan.

Mięso i wędliny, które znajdują się w naszej ofercie cateringowej pochodzą od zwierząt hodowanych w sposób naturalny i odpowiedni dla gatunku, bez stosowania pożywienia wysokoenergetycznego oraz medykamentów. Mają wyjątkowy smak, bo wytwarzane są w tradycyjny sposób, według starych polskich receptur. Są smaczne, zdrowe i tanie. Zyskują też coraz większe grono miłośników, o czym mogliśmy przekonać się na spotkaniu w Pile.

– To dla nas zaszczyt, że mogliśmy okrasić to piękne wydarzenie. Było wielu gości i przyjaciół. Dziękujemy za wszystkie słowa uznania – mówi Włodzimierz Paprocki, prezes.

***

Małgorzata Borsukiewicz na co dzień prowadzi Galerię Malarstwa, a tematem jej prac w większości jest kobieta. Natomiast Dominika Wróbel jest nauczycielką, która pisze wiersze. Obie połączyła miłość do sztuki i wrażliwość na otaczający świat. Wzajemnie się inspirują i współpracują od lat. To jest ich druga wystawa. Spotkanie dopełni koncert pianisty Piotra Pawlaka i saksofonisty Krzysztofa Malińskiego oraz nasze wyśmienite jedzenie.